Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcejx
Menu

EN

O nas
O nas

o_nas

Innowacyjność naszych produktów połączona z wieloletnim doświadczeniem pracowników pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne naszych usług i produktów połączone z pomysłowością sprawiły, że platforma VISANET stała się rynkowym integratorem łączącym obszar ISP, operatorów sieci szkieletowych oraz odbiorców usług sektora telekomunikacyjnego.

Dzięki platformie VISANET nasze usługi dopasowane są indywidualnie dopasowane do oczekiwań każdego klienta. Stale doskonalimy nasze kompetencje nieustannie pogłębiając i uzupełniając wiedzę z zakresu telekomunikacji. Efektem tego jest zdolność do zmian, porozumienia się w każdej sytuacji oraz implementacja najnowocześniejszych rozwiązań.

Jako pionierzy paszportyzacji dysponujemy rozległymi kompetencjami, które pozwalają nam nie tylko odpowiadać na potrzeby naszych klientów, ale też wyprzedzać ich oczekiwania. Wszelkie nasze działania są zgodne kodeksem etycznym, a społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas etycznym kompasem w świecie biznesu. Dzięki przestrzeganiu tych wszystkich wartości dbamy, aby satysfakcja naszych klientów wynikała z najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz trwałych relacji opartych na dialogu i zaufaniu.

Nasze wartości

Ambicja

nowe wyzwania to coś, co nas nakręca do działania. Nie boimy się nowych wyzwań, a cele naszych klientów zawsze realizujemy.

Team spirit

efekt synergii jest najważniejszą rzeczą w pracy zespołowej. Dlatego zgrany zespół świadczy o sile naszej firmy. Nad wszystkimi rzeczami pracujemy zespołowo wymieniając się doświadczeniami i spostrzeżeniami, aby osiągnąć wyznaczone cele i mieć satysfakcję z ich realizacji.

Transparentność

przejrzystość naszych działań w relacjach z klientami ma kluczowe znaczenie w realizacji i zadowoleniu każdej ze stron. Pracujemy z należytą dokładnością, aby rzetelnie i precyzyjnie przedstawiać wszystkie informacje.

Pasja

to coś, bez czego nie bylibyśmy wstanie pracować i osiągać zakładanych wyników. Dostarczanie rozwiązań telekomunikacyjnych zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów to coś, co nakręca nas do dalszej pracy.

Pozytywne nastawienie

energia połączona z optymizmem pozwala nam stawiać czoła nawet największym wyzwaniom w pracy zawodowej. Bez wiary i optymizmu popratego wiedzą i doświadczeniem nie bylibyśmy wstanie osiągać kolejnych celów.

Internet of things

to koncepcja której VISANET wpisuje się w rozwój innowacyjnych produktów telekomunikacyjnych

CSR

wszelkie nasze prace zgodne są z ładem korporacyjnym, a projekt innowacyjnej platformy VISANET wpisuje się ramy społecznej odpowiedzialności biznesu.

Uczciwość

zasada fair play jest naszym moralnym kompasem w relacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Zaufanie

to podstawa we wszystkich relacjach. Bez tego elementu nie byłoby możliwe osiąganie sukcesów w wielostronnych relacjach.

Prostota i elegancja

wszystkie nasze rozwiązania staramy się projektować w sposób intuicyjny i zrozumiały dla każdego użytkownika
Design: JJ Studio Graficzne
Powrót na górę strony