Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcejx
Menu

EN

Internet satelitarny
Dla JST

internet-satelitarny-zdjecie

SKY VISANET to usługa dostepu do Internetu w dowolnym miejscu, gdzie nie ma dostępu do naziemnych usług telekomunikacyjnych. Dzięki temu rozwiązniu Internet dostepny jest niemal w kazdym miejscu na terenie Polski.

SKY VISANET to to sprawdzona przez lata technologia zapewniająca szybki i niezawodny Internet. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, firm, oraz jednostek samorzadu terytorialnego dla których liczy się gwarancja dobrego i sprawdzonego Internetu w miejscu gdznie nie możliwości skorzystania z istniejących sieci telekomunikacyjnych. SKY VISANET w porównaniu do tradycyjnego łącza telekomunikacyjnego jest nawet 300 razy szybszy! Daje to możliwość szybkiego i komfortowego pobierania jak i wysyłania danych.

Nasza oferta wyróżnia się niskimi czasami połączeń, wysokimi przepustowościami oraz transmisją danych bezpośrednio do naszego szkieletu sieci. Wydajność, niezawodność, a przede wszystkim zdumiewająca prędkość to z pewnością największe zalety prezentowanej oferty.

SKY VISANET powoduje, że nie będziesz już musiał czekać na zbudowanie infrastruktury telefonicznej w twojej okolicy i czekać na podłączenie od operatora.

Z naszego Internetu można skorzystać w:

 • w firmach, korporacjach, administracji rządowej i samorządowej oraz urzędach i szkołach;
 • w hotelach, pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych;
 • obsługujemy targi, wystawy i konferencje oraz wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, gdzie możemy zapewnić komputery z dostępem do szybkiego i niezawodnego Internetu satelitarnego.

Korzyści

 • internet-satelitarny
 • 1.

  Elastyczność

  usługi dopasowane do potrzeb Klienta

  2.

  Wysoka dostępność

  pewny i niezawodny transfer danych

 • 3.

  Konkurencyjne ceny rynkowe

  4.

  Mobilność

  usługa SKY VISANET działa w dowolnym miejscu na terenie Polski, jak i Europy przy zachowaniu tych samych parametrów

 • 5.

  Konwergencja usług telekomunikacyjnych

  możliwość korzystania z telewizji satelitarnej oraz połączeń telefonicznych

  6.

  Brak dodatkowych kabli

Design: JJ Studio Graficzne
Powrót na górę strony