Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcejx
Menu

EN

Internet mobilny
Dla Ciebie

internet-mobilny-zdjecie

Internet MOBILNY VISANET to możliwość korzystania z zasobów całej sieci Internet w dowolnym miejscu za pomocą urządzeń przenośnych.

Nasz Internet to przede wszystkim wygoda połączona z niezawodnością. Dzięki coraz lepszej infrastrukturze telekomunikacyjnej oraz coraz popularniejszym smartfonom Internet mobilny staje się wręcz niezbędny w codziennym funkcjonowaniu. Mobilny dostęp do poczty elektronicznej czy mediów społecznościowych to dzisiaj niemal standard, a wręcz konieczność. Usługa Mobilny Internet VISANET skierowana jest do wszystkich klientów zainteresowanych dostępem do szybkiego i przede wszystkim taniego dostępu do Internetu. Dostęp do superszybkiego mobilnego Internetu za pomocą LTE to czysta przyjemność w serfowaniu w sieci. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych ofert dostępu do Mobilnego Internetu VISANET.

Korzyści naszej oferty

 • internet-mobilny
 • 1.

  Redukcja kosztów

  Najtańszy na rynku dostęp do Internetu.

  2.

  Wysoka dostępność

  Możliwość korzystania w każdym miejscu, w którym działa sieć komórkowa, usługa jest dostępna z poziomu różnych urządzeń: smartfonów oraz wszystkich urządzeń mobilnych.

 • 3.

  Prędkość

  Dostęp do superszybkiego mobilnego Internetu za pomocą LTE.

  4.

  Wsparcie techniczne

  Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Design: JJ Studio Graficzne
Powrót na górę strony